Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Vinný sklep | Kosher

Vinný sklep

Náš vinný sklep obsahuje nejen rozsáhlé sbírky kvalitních vín z osvědčených oblastí Burgundy a Bordeaux, ale také zajímavé značky z Nového světa, jako jsou například vybrané kusy z Austrálie, Chile, Jižní Afriky nebo Spojených států. V naší špičkové sbírce naleznete také to nejlepší z malých vinic Israele, Španělska nebo Portugalska. Nezapomínáme ani na kvalitní sekty a šampaňské ze sklepů Pommery nebo Piper-Heidsieck.

Vína prodávaná pod značkou Baron Aaron Günsberger pak representují vlastní produkci, kterou je možné zakoupit nebo ochutnat pouze v našem restaurantu. Representují to nejlepší z vinic a umění českých vinařů, vše v košer kvalitě.

Aby naše rozsáhlá sbírka byla kompletní, nabízíme našim klientům také množství likérů a destilátů z celého světa. V této sbírce pak vyniká mezi ostatními ucelená nabídka košer Slivovice Rudolf Jelínek, která obsahuje i některé unikátní kusy, které se neprodávají v obchodní síti.