Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Šábesové služby | Kosher

Šábesové služby

Gefilte fish a kachna v šouletu, obojí skvělé a speciálně upravené pro Šábesový čas, výborná vína a domácí Challa, to vše na Vás čeká  v příjemné sváteční atmosféře restaurantu King Solomon. Náš odhodlaný tým je připraven splnit Vaše osobní přání a postarat se o Vás během obou svátečních jídel.

Jak si mohu reservovat místo na Šábes?

V hlavní turistické sezoně, s dostatečným předstihem, vyplníte on line poptávku. Obratem Vám odpovíme, potvrdíme reservaci a budeme se na Vás těšit. Vaše reservace bude platná pouze v případě, že přijdete zaplatit, popřípadě podepsat stvrzenku Vaší kreditní karty. V létě do 17.00 hod. v pátek – v zimě do 15.00 hod. v pátek.

Šábesové menu a jejich ceny jsou platné celý rok. Skladbu menu lze dle požadavků po předcházející dohodě upravit. Všechny druhy diet, jako jsou například vegetariánská, bezlepková, bez soli a jiné, rádi připravíme a ovládáme je.

Dámy mohou zapalovat svíčky přímo v restauraci.

Čas Šábesové večeře a oběda lze individuálně přizpůsobit Vašim potřebám, ale pouze po předchozí domluvě. Jinak jsou všichni hosté očekáváni ihned po skončení bohoslužby ve Staronové synagoze. Šábesové časy Vám jsou k dispozici v pravém sloupci.

Neměl jsem čas udělat závaznou reservaci na Šábes; Nemám čas jíst v restauraci; Mohu si vzít jídlo s sebou?

Samozřejmě! Více informací naleznete v sekci S sebou