Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Snídaně | Kosher

Snídaně

Jak funguje Kosher Breakfast Box v praxi?

Všechny součásti snídaně jsou baleny v plastových termoobalech nebo v originálních baleních. Meal Box může také obsahovat ovoce, nápoje a samozřejmým doplňkem jsou plastové příbory, ubrousky, kelímek na nápoj – vše hygienicky baleno.

Vy nebo Váš klient si můžete vybrat jednotlivé součásti snídaně z naší speciální snídaňové karty a připravit si příjemné probuzení. Součástí standardní snídaně je čaj, kvalitní džemy, med, vařená vejce, hlavní chod, ovoce nebo ovocný salát, mléčný produkt, ovocný džus a samozřejmě domácí čerstvé pečivo.

Snídaně jsou vždy připravovány čerstvé a jsou k dispozici v hotelu vždy již od šesti hodin ráno. Hotel zpravidla Meal Box uschovává v chladícím boxu a na pokoj jej doručuje pokojová služba. Na samotné krabici uvádíme jméno hosta, číslo pokoje, složení Meal Boxu, datum a čas. To vše pro lepší orientaci a aby Meal Box našel svého adresáta.