S sebou

Potřebujete doručit naše košer pokrmy do Vašeho hotelu, restaurace nebo na výlet – vše pečlivě zabalené, čerstvé a chutné? Tak právě pro Vás je připravena naše služba King Solomon Kosher Meal Box.

Meal Box je připravován vždy čerstvý na objednávku a je přizpůsoben Vašim potřebám. Může obsahovat předkrm, polévku, hlavní chod, dezert a salát – vše najednou. Dále pak nealkoholické nápoje nebo víno. Součástí balení je vždy hygienicky balený umělohmotný příbor (vypadá jako opravdový), ubrousek, kelímek na nápoje, sůl, pepř, cukr a párátko.

Samotné složení pokrmů je na Vás, můžete si vybrat z našeho a la carte menu nebo společně dohodneme menu na míru. V případě, že objednáváte několik košer jídel pro větší skupinu, doporučujeme zaslat nám složení "normálního" menu a my pro Vás připravíme jeho nejbližší možnou košer variantu. Francouzská, japonská nebo asijská kuchyně pro nás není žádnou překážkou, ale radostí.

V případě nároků na speciální úpravu pokrmů, například dieta bez soli, bezlepková nebo veganská dieta, dokážeme bez problémů reagovat a rádi pro Vás tyto speciality připravíme.