O nás

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám představili Samson Kosher Food Corporation Ltd., největšího středoevropského výrobce, exportéra a importéra kosher potravin, a jeho projekt King Solomon Restaurant Praha. Naše společnost byla založena za účelem poskytování služeb a výrobků té nejvyšší kvality, to vše za přísného dodržování židovských stravovacích návyků – všeobecně známých pod pojmem kashrut.

Se sídlem v samotném srdci židovské Prahy si King Solomon Restaurant Praha vybudoval skvělou reputaci u svých zákazníků díky vysoce kvalitním produktům a službám. Naši klienti kupují výrobky, protože oceňují skvělou chuť a zdraví prospěšné benefity oproti běžně dostupným potravinám. Naše produkty a služby, které byly poprvé uvedeny na trh v roce 1993, si vybírají ve větší míře i zákazníci, kteří hledají košer potraviny také z jiných než náboženských důvodů. Opakovaně se vracejí k chutím, které mohou ocenit díky přirozenému způsobu kosher zpracování drůbežího, telecího nebo krůtího masa a jiných delikátních výrobků.

Jsme první a jediná restaurace v České a Slovenské republice, která z vlastních chovů zpracovává výrobky prémiové kvality. Všechny další produkty mimo naši produkci pro Vás dovážíme pouze od těch nejlepších ve svých oborech, samozřejmě košer, a pokud jsou navíc bio – tím lépe. Jsme tu pro Vás, abychom Vám dodali to nejlepší z celého světa.

Naše poslání v kašrutu

Samson Kosher Food Corporation Ltd. má ve svých řadách dva rabíny, což je více, než mají všichni ostatní čeští a slovenští producenti dohromady. Jsme jediní zpracovatelé košer masa, kteří dle pečlivě kontrolovaných pravidel sledují ostrost nože každou šestou minutu. Pro naši společnost také pracuje tým mashgiachů, kteří mají na starost důkladně dohlížet na výrobní procesy v našich zpracovatelských závodech. Všichni naši šocheti a mashgiachové jsou Bney Torah a mají za sebou dlouholetá studia na nejznámějších Yeshivách.

Naše mise

Není jednoduchá. Nabídnout Vám ty nejlepší kosher potraviny a produkty s tím nejlepším servisem až k Vašim dveřím. Našim zaměstnancům je ctí Vám tyto služby poskytnout a jsou připraveni plnit Vaše přání a požadavky. Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jen u nás naleznete širokou škálu bio produktů, mnoho druhů masa, domácího pečiva, čerstvé zeleniny a ovoce, dále delikatesy a mnoho dalšího – vše samozřejmě košer.