Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Kde nás najdete | Kosher

Kde nás najdete

King Solomon Restaurant se nachází v samotném srdci Židovské Prahy - Široká 8, nedaleko brány do známého Starého židovského hřbitova v centru Starého Města. Dřevěný portál, velké vlajky a fialová markýza – to vše Vás upoutá při vstupu do našeho restaurantu.

Jen pár kroků od Karlova Mostu a Staroměstského náměstí, všechny hlavní atrakce krásné Prahy jsou Vám k dispozici v nejbližším okolí našeho podniku. Všechny hlavní památky, hotely a synagogy jsou zobrazeny na naší interaktivní mapě nebo google mapě.

Letiště Ruzyně je vzdáleno cca 30 minut jízdy autem a stanice metra Staroměstská (A) je za rohem. Veřejné, hlídané a kryté parkoviště je v nedalekém Rudolfinu nebo hotelu Intercontinental.

MAP