Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Škola vaření | Kosher

Škola vaření

Naučte se základy židovské kuchyně – orientální, středoevropské nebo americké – nejlepší kuchyně celého světa.

Ukážeme Vám, jak připravit skvělou gefilte fish, zlatý slepičí vývar s macesovými knedlíčky a nebo orientální zákusky. Naučíme Vás nejen základní principy košer vaření, ale i práci s nožem a profesionální finesy, které se Vám budou u Vás doma v kuchyni hodit. Vezmeme Vás na exkurzi do světa tajuplných dobrot, o kterých jste slyšeli, ale nikdy jste je nevařili.

Vaříme s šéfkuchaři – lidmi, kteří jsou posedlí tím, co dělají, a dělá jim radost, když se o svou vášeň pro danou kuchyni mohou podělit.

Tak neváhejte, vyberte si kurz a přihlaste se!

Naše kurzy vaření jsou určené pro každého, kdo rád zkouší a poznává nové chutě a koření, exotické přísady nebo nezvyklé kombinace chutí. Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Kurzy jsou sjednávány individuálně a mohou probíhat v naší nebo Vaší kuchyni.