Warning: file_put_contents(./cache/data/exchange): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 30 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Exchange.class.php on line 31 Warning: file_put_contents(./cache/data/weather): failed to open stream: Operace zamítnuta in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 81 Warning: chmod(): Operace není povolena in /home/webs/kosher.cz/htdocs/@default/www/libs/ext/Weather.class.php on line 82 Privátní catering | Kosher

Privátní catering

Už nemusíte navštívit náš restaurant, my navštívíme Vás!

Náš odhodlaný cateringový team splní každé přání opravdového gurmeta. Nabízíme kompletní zajištění Vaší oslavy přímo u Vás doma. Využijte službu King Solomon Private Chef.

Nechte profesionála postarat se o vše; od doporučení a nákupu potřebných surovin, výběru menu a přípravy až po servírování delikátních pokrmů! A to vše u Vás doma nebo v místě, které si zvolíte.

Jakmile si dohodneme menu, Private Chef nakoupí suroviny a pak přímo ve Vaší kuchyni nebo na místě, které si vyberete, pro Vás a Vaše hosty připraví vybrané pokrmy. Samozřejmostí je jejich profesionální styling a servírování. Pak už nezbývá než popřát dobrou chuť a vychutnat si světovou kuchyni v pohodlí domova.